O firmie

Odkryj świat mebli Wikimar, gdzie wyrafinowany design spotyka się z codzienną funkcjonalnością. Nasza kolekcja obejmuje meble kuchenne zaprojektowane do praktycznego użytkowania, eleganckie meble pokojowe, które dodają charakteru Twojemu salonowi, funkcjonalne meble łazienkowe, nowoczesne zabudowy z drzwiami przesuwnymi oraz unikatowe meble wolnostojące.

Czytaj więcej

Kuchnie

Od tradycyjnych kompozycji po nowoczesne aranżacje, nasze meble kuchenne są zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie Twoje potrzeby. Stworzone z myślą o maksymalnej funkcjonalności, są równie estetyczne co praktyczne.

Zobacz

Salon

Twój salon to centrum domowego życia, dlatego nasze meble pokojowe łączą komfort z elegancją, zapewniając przestrzeń idealną do relaksu i rozrywki.

Zobacz

Łazienki

Wykorzystując przestrzeń w łazience w pełni, nasze meble łazienkowe są tak zaprojektowane, aby oferować wygodę i styl, odpowiadając jednocześnie na codzienne potrzeby.

Zobacz

Nieustanny rozwój

Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Bogaty wybór frontów meblowych pozwala na wykonanie dla Państwa kuchni czy innego zamówienia na miarę oczekiwań. By sprostać Państwa potrzebom cały czas wzbogacamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie

Przez 16 lat pracy przy produkcji mebli nabraliśmy doświadczenia które przekłada się na jakość naszych usług. Od początku naszej działalności kierujemy się prostym założeniem – najwyższa jakość wytwarzanych mebli oraz zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów w połączeniu z przystępną ceną jest kluczem do rozwoju naszej firmy.

Bezpłatna wizualizacja

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą firmy Wikimar. By ułatwić Państwu podjęcie decyzji, wstępny pomiar, wycenę oraz wizualizacja 3D zapewniamy bezpłatnie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble: kuchenne, pokojowe, łazienkowe, zabudowy z drzwiami przesuwnymi oraz różnego rodzaju meble wolno stojące.